تعمیر جاروبرقی در منزل و قیمت تعمیرات جاروبرقی

امروزه جاروبرقی تبدیل به یکی از لوازم برقی ضروری منزل شده است و از کار افتادن آن بسیار دردسرساز بوده و دیگر نمی‌توان به صورت سنتی به تمیز کردن منزل اقدام نمود. همه‌ی جاروبرقی‌ها فارغ از برند و مدل ممکن است که بر اثر عوامل مختلفی دچار خرابی شده و از کار بیافتند. شناخت این عوامل سبب می‌شود که در نگهداری از جاروبرقی دقت بیشتری صرف کرده و عمر مفید این وسیله را افزایش داد.

اطلاعات تماس و ثبت سفارش

دفتر مرکزی: خیابان انقلاب – خیابان منیری جاوید – کوچه توحید – پلاک 4

66176405 | 66176322 | 66176844 | 66176019

کارگاه مرکزی: تهران، جنت آباد جنوبی، لاله شرقی، پلاک 65، واحد 1

کارگاه و فروشگاه کرج: کرج، میدان توحید، خیابان آبان، پلاک 49

کارخانه و کارگاه قزوین: شهرکت صنعتی شریفیه، خیابان تندگویان، پلاک 52

قطعات اورجینال

ضمانت کتبی تا 24 ماه برای قطعات استفاده شده در زمان تعم.یر جاروبرقی

نمایندگی مجاز

بیش از 12 سال نمایندگی برندهای بوش، سامسونگ، فیلیپس، ال جی و سونی.

تعمیرات در 2 ساعت

کادر مجرب فنی‌هوم کمتر از 2 ساعت بعدی از ثبت سفارش در محل شما حضور دارند.

تعمیر جاروبرقی در مناطق شمال تهران

زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، الهیه، جردن، قیطریه، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد و هروی

تعمیر جاروبرقی در مناطق غرب تهران

شرهک غرب و سعادت آباد، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر، خیابان آزادی

تعمیر جاروبرقی مرکز

یوسف آباد، فاطمی، گیشا، امیرآباد، شهرآرا، مطهری، خیابان انقلاب، عباس آباد

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، تهران‌نو، رسالت، سیدخندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، لواسانات

بیش از 15 سال در کنار شما هستیم:
1385— 1400

فنی‌هوم به شماره ثبت 37975 پس از 15 سال تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی منزل به صورت سنتی و با دارا بودن کارگاه‌های مجهز در شهرهای تهران، کرج و قزوین فعالیت کرده است. حال با استفاده از تجربیات خود در این 15 سال میخواهد فعالیت خود را به صورت آنلاین بست دهد. جواز کسب، قراردادهای رسمی با مراکز معتبر خدماتی، گواهی ثبت اختراع از تعداد معدود افتخارات فنی‌هوم است.

قیمت تعمیر جاروبرقی در منزل

نوع خدمتقیمت
هزینه تعویض بلبرینگ جاروبرقی80،000 تا 190،000
هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی100،000 تا 190،000
هزینه تعویض کلکتور30،000 تا 85،000
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی50،000 تا 100،000
هزینه تعویض ذغال جاروبرقی50،000 تا 80،000
هزینه تعویض بوش جاروبرقی35،000 تا 65،000
هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی15،000 تا 110،000
هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی100،000 تا 610،000
هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی70،000 تا 200،000

هزینه سرویس جاروبرقی از 150،000 تومان تا 190،000 تومان است.

عموما خراب شدن وسایل برقی از جمله جاروبرقی با بروز نشانه‌هایی همراه است. بهتر است که هنگامی رویاروی با اولین نشانه‌های عملکرد غیرطبیعی دستگاه، به دنبال تعمیر جاروبرقی باشید. این روزها مراکز معتبر زیادی وجود دارند که خدمات تعمیر جاروبرقی را در منزل و محل شما ارائه می‌دهند و دیگر نیازی به تحمل ترافیک، جابه‌جایی وسیله و رفت‌و‌آمد برای تعمیر جاروبرقی خود نیست.

در این مقاله درباره تعمیر جاروبرقی چند برند مطرح و مشکلاتی که ممکن است باعث از کار افتادن آن‌ها شوند، توضیحاتی را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

یکی از مشکلاتی که امکان دارد باعث کارکرد غیرعادی جاروبرقی سامسونگ شود، کاهش قدرت مکش آن است. در این صورت قبل از تعمیر جاروبرقی بهتر است که کیسه و فیلتر آن را تمیز کنید. هم‌چنین مسیر دسته جاروبرقی و خرطومی آن را به دقت بررسی کنید تا جمع شدن آشغال در آن باعث مسدود شدن مسیر نشده باشد.

قیمت تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ550.000 تومان
قیمت تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ480.000 تا 900.000 تومان
قیمت خرطومی جاروبرقی سامسونگ40.000 تا 120.000 تومان

پارگی خرطوم جاروبرقی سامسونگ یکی از مهم‌ترین دلایل کاهش قدرت مکش آن است. در این صورت از بستن خرطوم با چسب یا هر وسیله دیگری خودداری کنید زیرا این موضوع سبب می‌شود که نشتی از قسمت پارگی به طور کامل برطرف نشده و فشار بیشتری به موتور جاروبرقی وارد شود. بنابرین بهتر است که با مرکز معتبر تعمیر جاروبرقی تماس گرفته و با اعلام مدل جاروبرقی سامسونگ خود، کارشناسان تعمیر با لوله خرطومی مناسب جاروبرقی شما در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر آن نمایند.

تعمیر جاروبرقی ال جی

از مشکلات جاروبرقی ال جی علاوه بر کاهش قدرت مکش، می‌توان به روشن نشدن جاروبرقی اشاره نمود. اگر جاروبرقی ال جی شما روشن نمی‌شود، ابتدا به بررسی پریز برق بپردازید. در صورتی که مشکل از پریز برق نباشد، امکان قطعی در سیم برق یا دوشاخه جاروبرقی نیز وجود دارد. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث روشن نشدن جاروبرقی ال جی گردد، خرابی سیم‌ جمع‌کن آن است که مسیر برق‌رسانی را دچار اختلال کرده است.

اگر که موارد فوق دلیل خرابی جاروبرقی ال جی نباشند، تعمیر جاروبرقی تخصصی‌تر شده و باید موتور یا برد الکترونیکی آن مورد بررسی قرار گیرد. به این منظور بهتر است که تعمیر جاروبرقی را فقط به افراد دارای تجربه و فنی بسپارید.

تعمیر جاروبرقی ناسیونال

جاروبرقی ناسیونال نیز یکی از برندهای مطرح تولیدکننده جاروبرقی است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. اما ممکن است که به دلایل مختلفی از این جاروبرقی بوی بدی به مشام برسد. برای برطرف کردن این مشکل، فیلتر و کیسه جاروبرقی ناسیونال را بررسی نمایید. در برخی موارد ماندن برخی زباله‌های تر در کیسه جاروبرقی یا خیس ماندن فیلتر و کیسه سبب این بوی بد می‌شوند.

اگر پس از بررسی مواردی که ذکر شد، هنوز این مشکل پا بر جا باشد، عیب‌یابی را باید به متخصصان تعمیر جاروبرقی سپرد تا مواردی مانند نیم‌سوز شدن موتور یا ذوب شدن عایق‌های آن مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

قیمت خرطومی جاروبرقی فیلیپس100،000 تا 280،000
قیمت تعویض موتور جاروبرقی فیلیپس650،000 تا 1،250،000
قیمت تعمیر برد جاروبرقی فیلیپس550،000

مشکلاتی که در موارد قبلی بیان نمودیم احتمال دارد که برای جاروبرقی فیلیپس نیز رخ دهند اما یکی دیگر از دلایل خرابی و عملکرد غیرطبیعی جاروبرقی می‌تواند سروصدای آزاردهنده‌ی آن باشد. این صدای غیرعادی شاید از مسدود شدن لوله خرطومی یا دسته جاروبرقی فیلیپس ناشی شود. بنابراین ابتدا بهتر است با روش‌های مناسبی به تمیز کردن آن‌ها بپردازید. اگر مشکل صدای آزاردهنده‌ی جاروبرقی فیلیپس با انجام این کار از بین نرفت، با گرفتن تماس با مراکز تعمیر جاروبرقی و اعزام کارشناسان تعمیر به منزل شما، مواردی مانند خرابی تسمه یا نیم‌سوز شدن موتور بررسی می‌شود.

تعمیر جاروبرقی بوش

قیمت خرطومی جاروبرقی بوش100،000 تا 280،000
قیمت تعویض موتور جاروبرقی بوش600،000 تا 1،200،000
قیمت تعمیر برد جاروبرقی بوش550،000

از عوامل خرابی جاروبرقی بوش، خاموش شدن ناگهانی آن است. اکثرا این مشکل به دلیل وارد شدن فشار بیش از حد به موتور جاروبرقی و داغ شدن آن رخ می‌دهد. در این موارد به روشن کردن مجدد جاروبرقی اقدام نکنید و صبر کنید که موتور آن خنک شود.

موارد دیگری که در بحث تعمیر جاروبرقی تخصصی قرار می‌گیرند مانند خرابی بلبرینگ، از کار افتادن دکمه‌ها، خرابی آرمیچر، خرابی پروانه مکنده، ایراد داشتن ترموستات، خارج شدن دود از جاروبرقی، فیلتر هوا، سوختن موتور یا شکستگی قاب بدنه نیز توسط مراکز تعمیر جاروبرقی با استفاده از ابزارهای تخصصی عیب‌یابی انجام می‌شوند.

کارشناسان تعمیر جاروبرقی در این مراکز با حضور در منزل شما، پس از تشخیص دقیق مشکل جاروبرقی، در صورت نیاز به تعویض قطعات آن با نمونه‌ی اصلی برند و مدل جاروبرقی شما می‌پردازند. هم‌چنین در فرایند تعمیر جاروبرقی حتی الامکان برای کاهش هزینه‌ها، تعمیر قطعات جاروبرقی سامسونگ، ناسیونال، ال جی، فیلیپس، بوش و… با تخصص و تجربه انجام می‌گردد.

تماس جهت ثبت سفارش